Naujienos

Mes esame Kauno baldai. Čia gimė jūsų sofa.

29

01

Mūsų rekordas

Didžiausio minkštųjų baldų gamintojo Lietuvoje – SBA įmonės „Kauno baldai“ – pardavimai pernai, palyginti su ankstesniais metais, pašoko 21 proc. ir kirto rekordinę įmonės istorijoje ribą – 20,5 mln. eurų ( 2018 m. – 17 mln. eurų). Didžiausią įtaką veiklos rezultatams turėjo sparčiai augantis gaminių eksportas į Beniliukso šalis, Skandinaviją, taip pat lūkesčius viršijantys užsakymai naujoje Vokietijos rinkoje

„Išlaikome spartų augimo tempą. Signalai apie lėtėjančią paklausą Europoje ir galimą Vokietijos ekonomikos recesiją mūsų veiklai kol kas įtakos neturėjo. Pernai tvirtai įžengėme į didžiausią žemyninėje Europoje Vokietijos baldų rinką ir pajamos iš jos per metus išauginome iki dešimtadalio“ – sako SBA bendrovės „Kauno baldai“ direktorius Tomas Mauricas.

Anot jo, pardavimai tradicinėse įmonės rinkose Nyderlanduose ir Skandinavijoje taip pat augo dviženkliais skaičiais. Šiais metais bendrovė „Kauno baldai“ ketina toliau didinti eksportą į šias rinkas bei padvigubinti pardavimus Vokietijoje, kurioje jau surado patikimus prekybos partnerius.

Kasmet augant dviženkliais skaičiais per pastaruosius trejus metus „Kauno baldų“ pardavimai kone dvigubėjo. T. Maurico teigimu, ilgalaikį pagrindą augimui padėjo strateginis įmonės posūkis nuo užsakomosios gamybos iki pačios įmonės sukurtų kolekcijų. Per trejus metus savų kolekcijų dalis padidėjo nuo 48 procentų iki 75 procentų. Tokias proporcijas planuojama išlaikyti ir šiemet.

„Mūsų stiprybė yra pačių kurta produkcija, nes Vakarų pirkėjai ieško išskirtinumo ir nestandartinių modelių baldų. Esame jiems naujas ir įdomus gamintojas, didžiąją dalį gaminių parduodantis su savo prekės ženklu. Todėl tikimės, kad šių metų „Kauno baldų“ rezultatams prognozės apie artėjančią krizę didesnės įtakos nepadarys ir šiemet išlaikysime dviženklį pardavimų augimą. Žinoma, tai nepavyktų be proaktyvaus tiesioginio darbo su potencialiais klientais eksporto rinkose ir mūsų profesionalių žmonių gamyboje“, - sako T.Mauricas.

 „Kauno baldai“ į Vakarų Europą eksportuoja 100 proc. produkcijos. Ja prekiauja Beniliukso, Skandinavijos šalių bei Vokietijos stambieji baldų prekybos tinklai ir interneto parduotuvės. Kauno įmonėje dirba per 360 darbuotojų.


Sertifikatai

Mūsų kokybės garantas

Mūsų svetainėje naudojami tik būtinieji slapukai, jie yra būtini, kad ši svetainė galėtų veikti. Slapukų politika

Supratau