Slapukų politika

Slapukų politika

Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui AB Kauno baldai (toliau – Kauno baldai) tinklalapiuose www.kaunobaldai.lt ir www.kaunobalduisparduotuve.lt (toliau – atskirai Svetainė, o kartu Svetainės). 

Kas yra slapukai? 

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Svetainė Jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo Svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. 

Kokių tipų slapukus renkame? 

Būtini slapukai 

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti Jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu. 

Serveryje sesija išsitrina po 24 minučių neaktyvaus buvimo. 

Slapukas (PHPSESSID) galioja 24h arba iki kol uždaroma naršyklė (ne web langas, o visa naršyklė, pvz.: chrome, opera). 

Asmens duomenys 

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei čia aprašytieji tikslais 

Trečiųjų šalių slapukai 

Trečiosioms šalims siųsti slapukų naudotojams savo svetainėje neleidžiame. 

Kaip pašalinti slapukus? Kaip šalinam 

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją. 

Galiojimas ir pakeitimai 

Ši Slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d, o paskutinį kartą buvo peržiūrėta 2020 12 30. Jei pakeisime šią Slapukų politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją Svetainėse www.kaunobaldai.lt ir www.kaunobalduisparduotuve.lt . Slapukų politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėse momento.


Sertifikatai

Mūsų kokybės garantas

Mūsų svetainėje naudojami tik būtinieji slapukai, jie yra būtini, kad ši svetainė galėtų veikti. Slapukų politika

Supratau