Kodėl mes?

Tai paprasta

Kodėl mes?

AB "Kauno baldai" minkšti baldai yra sukurti žmonėms, kuriems rūpi ergonomiškas komfortas, šiuolaikiškos detalės, harmoninga išvaizda ir kurie rūpinasi gamta. Turėdami platų gaminių, spalvų ir audinių pasirinkimą, mūsų galutiniai vartotojai gali visiškai atsipalaiduoti ir ilsėtis po ilgos dienos darbe ar kokybiškai leisti laiką su savo šeima. Mūsų gaminiai atlaikė laiko išbandymą dėl rūpestingai atrinktų medžiagų ir kruopštaus meistriškumo, menamo jau nuo 1880-ųjų. Vykdydami nepriekaištingą kokybės kontrolę, sekdami pažangias technologijas ir nuolat tobulindami naujus produktus, mes turime išskirtines galimybes patenkinti net ir pačius reikliausius klientų poreikius. Įsikūrę Kaune - Lietuvos centre, tai leidžia optimizuoti mūsų logistikos srautus, kad būtų užtikrintas greitas pristatymas visoje Europoje.
Mūsų įmonei suteikti ISO 9001, ISO 14001, FSC, RoHS ir REACH sertifikatai.
Esame SBA koncerno dalis (www.sba.lt/lt/) - tai suteikia mums galimybę būti konkurencingiems rinkoje, dalintis geriausia verslo praktika ir kasmet pasiekti dviženklį augimą.
AB Kauno baldai privalumai:
Mes turime tvirtą produktų vystymo bazę - pradedant kainos skaičiavimu ir baigiant greitu dokumentacijos paruošimu masinei gamybai.
Greitas produkto įvedimas į gamybinius barus.
Aukšto lygio procesų optimizavimas, gamybos planavimas ir kontrolė.
Gebėjimas greitai ir efektyviai įsisavinti naujausias medžiagas ir technologijas.
Platus gaminių, audinių ir specialiosios furnitūros asortimentas.
AB Kauno baldai turi šiuos barus:
Lakštinių medžiagų supjovimo baras
Šiame bare iš medienos drožlių plokštės ir klijuotos faneros yra išfrezuojamos ir sugręžiamos lekalinės detalės.
Pagrindiniai įrengimai: MORBIDELLI Author , HOLZMA HPL11 Optimat ir kita.
Porolono pjovimo baras
Porolono blokai pirmiausia supjaunami horizontaliomis, po to vertikaliomis pjovimo staklėmis HYMA.
Sukirpimo baras
Visos medžiagos (gobelenas, dirbtinė oda, neaustiniai audiniai: fibertex, sintetinė vatina, spon-bond) kerpami kompiuterinio valdymo įrengimu Asis BULLMER product. Vienetiniams užsakymams iškirpti naudojama vienasluoksnė, kompiuterinio valdymo, klojimo - sukirpimo mašina ZUND.
Siuvimo baras
Siuviniai siuvami universaliomis siuvimo mašinomis DURKOPP ADLER. Dekoratyvinės siūlės (vienpusis ar dvipusis peltakis) siuvamos dviadate siuvimo mašina DURKOPP ADLER.

Sertifikatai

Mūsų kokybės garantas

Mūsų svetainėje naudojami tik būtinieji slapukai, jie yra būtini, kad ši svetainė galėtų veikti. Slapukų politika

Supratau