Kauno Baldai

Kodėl mes?

Tai paprasta

Kodėl mes?

AB "Kauno baldai" minkšti baldai yra sukurti žmonėms, kuriems rūpi ergonomiškas komfortas, šiuolaikiškos detalės, harmoninga išvaizda ir kurie myli gamtą. Turėdami platų gaminių, spalvų ir audinių pasirinkimą, mūsų galutiniai vartotojai gali visiškai atsipalaiduoti ir ilsėtis po ilgos dienos darbe ar kokybiškai leisti laiką su savo šeima. Mūsų gaminiai atlaikė laiko išbandymą dėl kruopščiai atrinktų medžiagų ir kruopštaus meistriškumo, menamo jau nuo 1880-ųjų. Vykdydami kruopščią kokybės kontrolę, pažangias technologijas ir nuolat tobulindami naujus produktus, mes turime išskirtines galimybes patenkinti net ir pačius reikliausius klientų poreikius. Įsikūrę Kaune - Lietuvos centre, kas leidžia optimizuoti mūsų logistiką, kad būtų užtikrintas greitas pristatymas visoje Europoje.

Mes atitinkame ISO 9001, ISO 14001, FSC, RoHS ir REACH reikalavimus.

Esame SBA koncerno dalis (www.sba.lt/lt/)- tai suteikia mums galimybę būti konkurencingiems rinkoje, dalytis geriausia verslo praktika ir kasmet pasiekti dviženklį augimą.

AB Kauno baldai privalumai:

Mes turime tvirtą produktų vystymo bazę- pradedant kainos skaičiavimu ir baigiant greitu dokumentacijos paruošimu masinei gamybai.

Greitas produkto paruošimas serijinei gamybai.

Aukšto lygio procesų optimizavimas, gamybos planavimas ir kontrolė.

Gebejimas greitai ir efektyviai įsisavinti naujausias medžiagas ir technologijas.

Platus gaminių, audinių ir specialiosios furnitūros asortimentas.

AB kauno baldai turi šiuos barus:

Lakštinių medžiagų supjovimo baras

Šiame bare iš medienos drožlių plokštės ir klijuotos faneros yra išfrezuojamos ir sugręžiamos lekalinės detalės

Pagrindiniai įrengimai: MORBIDELLI Author , HOLZMA HPL11 Optimat ir kita.

Porolono pjovimo baras

Porolono blokai pirmiausia supjaunami horizontaliomis, po to vertikaliomis pjovimo staklėmis HYMA.

Sukirpimo baras

Visos medžiagos (gobelenas, dirbtinė oda, fibertex‘as, sintetinė vatina, spon-bond‘as) kerpami kompiuterinio valdymo įrengimu Asis BULLMER product. Vienetiniams užsakymams iškirpti naudojama vienasluoksnė, kompiuterinio valdymo, klojimo - sukirpimo mašina ZUND

Siuvimo baras

Siuviniai siuvami universaliomis siuvimo mašinomis DURKOPP ADLER. Dekoratyvinės siūlės (vienpusis ar dvipusis peltakis) siuvamos dviadate siuvimo mašina DURKOPP ADLER.

Sertifikatai

Mūsų kokybės garantas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų ir aktualių pasiūlymų kokybę. Jei sutinkate, spustelėkite mygtuką „Sutinku". Galite bet kada atšaukti savo pasirinkimą, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami saugomus slapukus. Slapukų politika

Supratau