Mūsų istorija

Nuo 1880

Mūsų istorija

AB „Kauno baldai“ istorija prasidėjo 1880 metais. Jau tuo metu įmonėje dirbo 200 darbuotojų, gamino lenktus baldus ir parketą. Įmonės pavadinimas buvo „Elena“.

1954 metais buvo įsteigtas Kauno baldų kombinatas, kuris vienijo 3 stambias baldų įmones: Lietmedis, Raudonoji žvaigždė, Maumedis. 1955 metais buvo prijungta “Kriūkų laivų statykla“.

1965 metais Kauno baldų kombinatas pradėjo gaminti virtuvinius baldus.

1974 metais buvo įkurtas baldų gamybinis susivienijimas „Kauno baldai“. Pradėta minkštų baldų gamyba, medienos džiovinimas ir pirminis medienos ruošinių mašininis apdirbimas.

1992 metais įregistruota akcinė bendrovė „Kauno baldai“. Palaipsniui jungiant, plečiant, rekonstruojant įvairaus profilio Kauno medžio apdirbimo įmones, AB „Kauno baldai“ išaugo į stambią kompaniją, kuri yra minkštųjų baldų lyderė Lietuvoje.

1998 metais rugpjūčio mėn. AB „Kauno baldai“ tapo SBA koncerno dalimi.

2004 metais įmonė prisijungė prie SBA Baldų Kompanijos, kuri atstovauja bei parduoda AB „Kauno baldai“ produkciją.

2009 metais nuo masinės gamybos pereinama prie lanksčios sistemos, leidžiančios vykdyti ir nedidelių serijų ar net vienetinių baldų užsakymus. "Kauno baldų" gamykloje pradedamos gaminti SBA prekės ženklo "PARRA" minkštų baldų kolekcijos.

2011 metais ,,Kauno baldai” tampa pirmąja lietuviška kompanija, kurios pagaminti baldai pristatomi prestižinėje Milano baldų parodoje „Salone Internazionale del Mobili“.

2012 metais kompanija, įgijusi patirties ir kompetencijų, savarankiškai vykdo rinkodaros ir pardavimų funkcijas. Bendradarbiaudama su žinomais italų ir vokiečių baldų dizaineriais, kurie dalinasi patirtimi su "Kauno baldų" technologais.

2013 metais – antrus metus iš eilės – ,,Kauno baldams” suteikiamas Darbo biržos apdovanojimas už jaunimo ir socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką. Įmonėje veikia pažangios SAP verslo valdymo ir LEAN ,,lanksčiosios gamybos“ sistemos. ,,Kauno baldų“ gaminamos prekės ženklo ,,PARRA“ minkštųjų baldų kolekcijos trečius metus iš eilės pristatomos prestižiškiausia pasaulio baldų paroda laikomoje Milano baldų parodoje, taip pat – svarbiausiose Vokietijos, Ukrainos, Jungtinių Arabų Emiratų baldų parodose.Sertifikatai

Mūsų kokybės garantas

Mūsų svetainėje naudojami tik būtinieji slapukai, jie yra būtini, kad ši svetainė galėtų veikti. Slapukų politika

Supratau